Arsenal Kosovo Supporters Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» mire se ju gjeta
mire se ju gjeta EmptyThu Jan 07, 2010 3:15 am nga Fabregas V+B

» Arsenal Kosovo Supporters Club -Anetaresimi
mire se ju gjeta EmptyWed Sep 23, 2009 1:32 pm nga albban

» kosovogooner e-magazine
mire se ju gjeta EmptyMon Jun 22, 2009 12:47 am nga arsenalbenuche

» s ka nevoj me ndrru se boll t fort jemi
mire se ju gjeta EmptySun Jun 21, 2009 2:00 am nga arsenalbenuche

Affiliates
free forum


mire se ju gjeta

Shko poshtë

mire se ju gjeta Empty mire se ju gjeta

Mesazh  Fabregas V+B Thu Jan 07, 2010 3:15 am

Se pari kerkoj falje nese kam postu ne vend te gabuar, por deshta te prezantohem. Une jam Valon Bajraktari dhe qe 9 vjet jam fans i Arsenalit, dhe sot nja shok me tregoj per kete forum dhe meniher u regjistrova. Merrem me futboll prej pas luftes, dhe jam ne studime ne Fakultetin e Shkencave Sportive, ketu ne Prishtine. Suksese.

Fabregas V+B

Numri i postimeve : 1
Join date : 07/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi