Arsenal Kosovo Supporters Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
RSS feeds


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» mire se ju gjeta
Arsenal Kosovo Supporters Club -Anetaresimi EmptyThu Jan 07, 2010 3:15 am nga Fabregas V+B

» Arsenal Kosovo Supporters Club -Anetaresimi
Arsenal Kosovo Supporters Club -Anetaresimi EmptyWed Sep 23, 2009 1:32 pm nga albban

» kosovogooner e-magazine
Arsenal Kosovo Supporters Club -Anetaresimi EmptyMon Jun 22, 2009 12:47 am nga arsenalbenuche

» s ka nevoj me ndrru se boll t fort jemi
Arsenal Kosovo Supporters Club -Anetaresimi EmptySun Jun 21, 2009 2:00 am nga arsenalbenuche

Affiliates
free forum


Arsenal Kosovo Supporters Club -Anetaresimi

3 posters

Shko poshtë

Arsenal Kosovo Supporters Club -Anetaresimi Empty Re: Arsenal Kosovo Supporters Club -Anetaresimi

Mesazh  albban Wed Sep 23, 2009 1:32 pm

Proolennt shkruajti:oo babushh futjaa qelsinn kti hamomm webbi aa kurr nukk hini me kontrollu qa kaa aa No No ncncn far njerzshh ,,me kon qe e donni arsenalin ju kishi nejtt gatti qddo ditt ktuu Mad ...Ja hinni ma shpeshh ja futtnne qelssin krejtt se shumm palidhjee qishtu forumi me 3 temma marre o kjo per neve !! Evil or Very Mad

kena pas shum probleme me e bo ni domain edhe tash shum shpejt ky forum ka mu mshel per me u hap ni tjeter.Edhe nese e keni vrejt edhe n websajt nuk po jem shum aktiv si perpara po tash shum shpejt kena me dal me ni risi me ni dizajn t ri si per faqe si per forum edhe mendoj qe ka me kon ma atraktiv per krejt . Arsenal Kosovo Supporters Club -Anetaresimi 68452
albban
albban
Admin

Numri i postimeve : 12
Join date : 02/04/2009
Age : 29

http://arsenal-kosovo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arsenal Kosovo Supporters Club -Anetaresimi Empty Re: Arsenal Kosovo Supporters Club -Anetaresimi

Mesazh  Proolennt Thu Aug 20, 2009 5:05 am

oo babushh futjaa qelsinn kti hamomm webbi aa kurr nukk hini me kontrollu qa kaa aa No No ncncn far njerzshh ,,me kon qe e donni arsenalin ju kishi nejtt gatti qddo ditt ktuu Mad ...Ja hinni ma shpeshh ja futtnne qelssin krejtt se shumm palidhjee qishtu forumi me 3 temma marre o kjo per neve !! Evil or Very Mad

Proolennt

Numri i postimeve : 2
Join date : 17/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arsenal Kosovo Supporters Club -Anetaresimi Empty Re: Arsenal Kosovo Supporters Club -Anetaresimi

Mesazh  Proolennt Mon Aug 17, 2009 2:40 am

ajtt bonne ni shemmbull dikush qa duhet me shkru per mu antarsuu ??

Proolennt

Numri i postimeve : 2
Join date : 17/08/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arsenal Kosovo Supporters Club -Anetaresimi Empty arsenal arrsenal dhe wetem arsenal

Mesazh  Arsenal-4ever Mon Jul 27, 2009 8:29 pm

Admin shkruajti:Ketu duhet te postoni te dhenat tuaja personale si emrin dhe mbiemrin numrin e telefonit dhe adresen e vendbanimit (KETO INFORMATA DUHET TE JENE TE SAKTA) .
Me siguri pyetni PSE?
Per ta bere klubin tone te fansave zyrtar duhet qe se paku 50 persona te jene te gatshem ti bashkangjiten ketij qellimi.Ne kete forum jane te regjitruar 33 persona dhe keta jane nje shume e madhe e njerzve besoj se te gjithe keni deshire qe te jeni pjese e ketij klubi dhe nese po atehere bene kete.
Une kam derguar nje kerkese ne Arsenal Fc por ata me kerkuan deshmi qe se paku 50 njerez jane te gatshem ti bashkangjiten klubit ,tashme i kam siguruar 25 persona edhe 33 dhe gjithsej 58 qe e formojne nje numer te mjaftueshem per te derguar kerkesen ne Arsenal !!
Qka fitojme ne nese zyrtarizohemi si klub i fansave te Arsenalit ne Kosove?
Do te kemi mundesine me i rezervu biletat per ndeshje shume ma lehte e ndoshta edhe do ti marrim disa edhe falas, se paku niher ne vit do te kemi mundesine me e vizitu STADIUMIN EMIRATES etj, etj
SHPRESOJ SE DO TE KUPTONI DHE DO TI PERGJIGJENI KERKESES SIME!!!

edhe une ju bashkangjitna Neutral Suspect

Arsenal-4ever

Numri i postimeve : 1
Join date : 27/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arsenal Kosovo Supporters Club -Anetaresimi Empty Re: Arsenal Kosovo Supporters Club -Anetaresimi

Mesazh  albban Mon Jul 06, 2009 9:03 am

pse more 17 shikime asni pergjigje
albban
albban
Admin

Numri i postimeve : 12
Join date : 02/04/2009
Age : 29

http://arsenal-kosovo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arsenal Kosovo Supporters Club -Anetaresimi Empty Arsenal Kosovo Supporters Club -Anetaresimi

Mesazh  albban Mon Jun 22, 2009 4:00 pm

Ketu duhet te postoni te dhenat tuaja personale si emrin dhe mbiemrin numrin e telefonit dhe adresen e vendbanimit (KETO INFORMATA DUHET TE JENE TE SAKTA) .
Me siguri pyetni PSE?
Per ta bere klubin tone te fansave zyrtar duhet qe se paku 50 persona te jene te gatshem ti bashkangjiten ketij qellimi.Ne kete forum jane te regjitruar 33 persona dhe keta jane nje shume e madhe e njerzve besoj se te gjithe keni deshire qe te jeni pjese e ketij klubi dhe nese po atehere bene kete.
Une kam derguar nje kerkese ne Arsenal Fc por ata me kerkuan deshmi qe se paku 50 njerez jane te gatshem ti bashkangjiten klubit ,tashme i kam siguruar 25 persona edhe 33 dhe gjithsej 58 qe e formojne nje numer te mjaftueshem per te derguar kerkesen ne Arsenal !!
Qka fitojme ne nese zyrtarizohemi si klub i fansave te Arsenalit ne Kosove?
Do te kemi mundesine me i rezervu biletat per ndeshje shume ma lehte e ndoshta edhe do ti marrim disa edhe falas, se paku niher ne vit do te kemi mundesine me e vizitu STADIUMIN EMIRATES etj, etj
SHPRESOJ SE DO TE KUPTONI DHE DO TI PERGJIGJENI KERKESES SIME!!!
albban
albban
Admin

Numri i postimeve : 12
Join date : 02/04/2009
Age : 29

http://arsenal-kosovo.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Arsenal Kosovo Supporters Club -Anetaresimi Empty Re: Arsenal Kosovo Supporters Club -Anetaresimi

Mesazh  Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi